Fotowoltaika na tablecie

Chcesz obniżyć swoje rachunki za prąd? Zastanawiasz się nad własną przydomową elektrownią słoneczną?

Teraz to nic trudnego!

Systemy fotowoltaiczne dla domów cieszą się wciąż coraz większą popularnością. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne pod klucz, zawsze dobrane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasi specjaliści zawsze chętnie służą poradą.

Z okazji rozpoczęcia sezonu jesiennego przygotowaliśmy specjalną promocję!

Decydując się na przydomową instalację fotowoltaiczną o mocy powyżej 3 kWp, otrzymasz od nas w prezencie tablet o wartości 1000 zł, na którym pomożemy Ci zainstalować dedykowaną aplikację do monitoringu pracy Twojej mikroelektrowni słonecznej.

Teraz zawsze będziesz mógł kontrolować pracę Twojej fotowoltaiki niezależnie od tego, gdzie jesteś. Łatwa i przyjazna w obsłudze aplikacja pozwoli na monitorowanie, analizowanie i sprawdzanie pracy całej instalacji w czasie rzeczywistym. W efekcie, wszelkie błędy i ewentualne awarie systemu będziesz mógł wykryć i rozpoznać niemal natychmiast.

Dzięki aplikacji mobilnej zyskasz nie tylko pewność, że Twoja przydomowa elektrownia słoneczna pracuje, ale jednocześnie poznasz jej wydajność w danej chwili. Informacje te pozwolą Ci zwiększyć poziom autokonsumpcji energii poprzez dostosowanie czasu pracy urządzeń elektrycznych w Twoim domu do maksymalnej wydajności fotowoltaiki.

promocja fotowoltaika na tablecie

Na czym to polega?

Urządzenia zasilane prądem warto włączać wtedy, kiedy produkcja energii jest najwyższa, ponieważ wyższa autokonsumpcja zwiększa opłacalność całej inwestycji. Wynika to z regulacji prawnych ujętych w tzw. ustawie net-meteringowej, według których nadwyżka energii, którą przekazujemy do sieci, może zostać odebrana w 80% (1 kWh przekazany do sieci : 0,8 kWh odebrany z sieci) dla mikroinstalacji o mocy poniżej 10 kWp oraz 70% dla instalacji większej mocy.

Z tego powodu im więcej energii zużyjemy na bieżąco na potrzeby własne, tym okres zwrotu inwestycji będzie krótszy.

Zalety monitoringu pracy przydomowej elektrowni słonecznej:

– nadzorowanie pracy instalacji fotowoltaicznej

– wizualizacja wydajności modułów fotowoltaicznych

– kontrola produkcji energii elektrycznej i możliwość zwiększenia autokonsumpcji

– skrócenie czasu reakcji w razie ewentualnych awarii

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej! Postaw na sprawdzone rozwiązania i profesjonalny montaż fotowoltaiki do domu, korzystając z dodatkowych benefitów! Promocja trwa tylko do końca października.

Zobacz regulamin promocji

Enquire here

Give us a call or fill in the form below and we'll contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!