Kontakt

Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych i firmy.

Zapytaj nas o fotowoltaikę lub o pompy ciepła

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego asortymentu lub sieci dystrybucji możesz skontaktować się telefonicznie lub pozostawić nam wiadomość za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą w możliwie jak najkrótszym czasie.

Inverter Sp. z o.o.
Blizne Łaszczyńskiego
ul. Warszawska 37
05-082 Stare Babice
tel.: +48 22 721 08 71
E-mail: info@inverter.com.pl

FOTOWOLTAIKA
Aleksandra Kluskiewicz
tel: +48 669 186 621
E-mail: akluskiewicz@inverter.com.pl

Romuald Boruszkowski
tel: +48 609 097 079
E-mail: rboruszkowski@inverter.com.pl

POMPY CIEPŁA
Rafał Przybyłowicz
tel: +48 605 201 577
E-mail: rprzybylowicz@inverter.com.pl

Napisz do nas

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Inverter Sp. z o.o. z siedzibą w Blizne Łaszczyńskiego 05-082 Stare Babice przy ul. Warszawska 37. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi, a celem przetwarzania jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub elektronicznej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i montażu systemów wykorzystujących odnawialne źródła energii w celach grzewczych, chłodniczych, przygotowywania ciepłej wody użytkowej oraz produkcji energii elektrycznej.

  Ofertę kierujemy m.in. w stronę:

  • właścicieli i zarządów nieruchomości mieszkalnych,
  • właścicieli gospodarstw rolnych,
  • właścicieli i szefów firm oraz przedsiębiorstw.

  Jesteśmy otwarci na oczekiwania klientów – udzielamy wszelkiej pomocy zarówno w ramach tworzenia zoptymalizowanych pod względem potrzeb systemów oze, jak i poszukiwaniu źródeł finansowania planowanych inwestycji. Tworzymy projekty dostosowane do indywidualnych oczekiwań i możliwości stosując sprawdzone pod względem trwałości i efektywności systemy.

  Oferujemy systemy oparte o:

  • fotowoltaikę,
  • mikro-elektrownie wiatrowe,
  • pompy ciepła.
  fotowoltaika oszczednosc

  Jesteś zainteresowany rozwiązaniami z zakresu odnawialnych źródeł energii? Zadzwoń do nas, napisz maila lub przyjdź do biura położonego w podwarszawskim Blizne Łaszczyńskiego przy ul. Warszawskiej 37. Możesz zostawić także wiadomość poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe. Zapraszamy!