Najlepsze ogrzewanie i chłodzenie budynków

Instalacje fotowoltaiczne

Naszym celem jest dostarczenie innowacyjnych, funkcjonalnych i ekonomicznych rozwiązań z zakresu ogrzewania/chłodzenia budynków oraz produkcji energii elektrycznej. Jesteśmy entuzjastami nieemisyjnych i komfortowych w użytkowaniu urządzeń i instalacji.
fotowoltaika oszczednosc

Rozwiązania oraz urządzenia, które proponujemy naszym klientom to inwestycja w przyszłość. Wierzymy, że w najbliższej przyszłości ogromna większość nowych budynków i znaczna część modernizowanych, będzie zasilana energią elektryczną pochodzącą ze słońca lub wiatru i ogrzewana za pomocą pomp ciepła. Niezaprzeczalną korzyścią takiego rozwiązania będą   najniższe możliwe koszty eksploatacji ale także komfort korzystania z bezobsługowych urządzeń i życie w przyjaźni z otoczeniem poprzez redukcję zanieczyszczeń w skali mikro i makro.

Naszym celem jest dostarczenie kompleksowej usługi w zakresie budowy własnego źródła produkcji energii elektrycznej oraz taniego i ekologicznego ogrzewania i chłodzenia domu poprzez indywidualnie dobraną koncepcję, dobór optymalnego urządzenia, projekt geologiczny, wykonanie odwiertu, wykonanie instalacji wewnętrznej (podłogowej, ściennej, klimakonwektory), serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także pomoc w uzyskaniu dofinansowania na inwestycje.

Opłacalne inwestycje w ogrzewanie

Ogrzewanie i chłodzenie Twojego domu może być tańsze! Oferujemy rozwiązania, które są opłacalne i znacznie zmniejszają koszty zużycia energii. Jeśli zasilimy urządzenie grzewcze we własne źródło energii elektrycznej uzyskamy absolutną minimalizację kosztów.

Znajdziesz u nas pełną gamę produktów i urządzeń od najlepszych producentów.

Proponowane urządzenia oraz instalacje to rozwiązania o najwyższym komforcie użytkowania – raz zainstalowane są praktycznie bezobsługowe.

Kontakt
tworzenia systemow fotowoltaicznych

Fotowoltaika szyta na miarę Twoich potrzeb

Jesteśmy firmą, która tworzy wydajne i komfortowe systemy ogrzewania, chłodzenia oraz produkcji energii elektrycznej w oparciu o odnawialne źródła energii. Jesteśmy entuzjastami nowoczesnych rozwiązań i innowacyjnych technologii, które z powodzeniem wdrażamy w systemy budynków tworząc obiekty energooszczędne i pasywne.

Wierzymy, że w najbliższej przyszłości szczególny nacisk zostanie położony na efektywne wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, które są jedyną alternatywą dla zatrzymania efektu cieplarnianego i zanieczyszczenia środowiska naturalnego, tzw. niskiej emisji. Naszym klientom dajemy możliwość aktywnego uczestniczenia w programie, którego założeniem jest wzięcie odpowiedzialności za naszą planetę i los przyszłych pokoleń i jednocześnie bardzo odczuwalnych dla budżetu domowego i firmowych oszczędności.

Prezentowane przez nas rozwiązania z zakresu produkcji energii elektrycznej z modułów fotowoltaicznych i mikro-elektrowni wiatrowych oraz zastosowanie rekuperacji i pomp ciepła przy ogrzewaniu/ chłodzeniu budynków oraz przygotowywaniu ciepłej wody użytkowej oprócz tego, że są przyjazne dla przyrody, to gwarantują wyższy komfort użytkowania, jak tradycyjne źródła ciepła i prądu.

instalacja fotowoltaiczna

Niewątpliwą zaletą naszych rozwiązań są niskie koszty eksploatacji systemów, dzięki czemu korzystają z nich nie tylko entuzjaści ekologii, ale także osoby zwracające uwagę na wymiar ekonomiczny korzystania z budynku.

W projektach wykorzystujemy:

systemy fotowoltaiczne,

mikro-elektrownie wiatrowe,

pompy ciepła,

Dbamy o jakość naszych realizacji, dlatego stosujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od znanych i cenionych w branży producentów europejskich gwarantujących długą żywotność sprzętu oraz jego optymalną wydajność. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi. Na podstawie oczekiwań, potrzeb i możliwości klientów tworzymy projekty obiektów wyposażonych w urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii. Dostosowujemy do nich wydajnie działające urządzenia i koordynujemy profesjonalny montaż. Następnie wykonujemy wstępny rozruch systemu.

Jesteśmy przygotowani także do tego, aby wykonywać systematyczne przeglądy zainstalowanych systemów oraz w razie konieczności wykonać serwis urządzeń. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów. Dlatego proponujemy im pomoc w zakresie pozyskania dodatkowych źródeł finansowania w postaci dotacji celowych lub kredytów inwestycyjnych na tworzenie systemów wykorzystujących oze.

dotacja fotowoltaika

Inverter sp. z o.o. jest także twórcą innowacyjnych, gotowych projektów domów wyposażonych w kompleksowe systemy oze. Projekty dostępne są na stronie www.domyoze.pl. Różnorodność w zakresie powierzchni użytkowej oraz zastosowanych urządzeń sprawia, że każdy zainteresowany odnawialnymi źródłami energii znajdzie obiekt spełniający jego oczekiwania i potrzeby.

Masz pytania związane z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii w Twoim domu, firmie, gospodarstwie rolnym? Zapraszamy do naszego biura zlokalizowanego w podwarszawskim Blizne Łaszczyńskiego przy ul. Warszawskiej 37. Przyjdź – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i zaproponujemy optymalne rozwiązania dla Twoich potrzeb i możliwości.

Tadeusz G
Tadeusz G
1. Październik, 2020.
Profesjonalizm od pierwszego kontaktu, projektowania, załatwiania formalności dot. dofinansowania i przyłączenia aż do terminowej realizacji. Brak presji, chęć spełnienia oczekiwań klienta, fachowe doradztwo, elastyczność i dobra komunikacja. Rzetelna firma godna polecenia.
Kris 13
Kris 13
18. Wrzesień, 2020.
Firma w profesjonalny sposób podeszła do przygotowania oferty, a nie tak jak inne ile Pan zużywa prądu to taka instalacja będzie i nie ważne jak i gdzie zamontowana, czy się zmieści. Tutaj miałem wszystko sprawdzone i pomierzone a oferta była również bardzo atrakcyjna i na bardzo dobrych panelach i całym osprzęcie. Dodatkowo montaż przebiegł sprawnie a instalacja działa od maja 2020 bez problemów. Tak więc polecam firmę Inverter wszystkim, którym zależy na jakości.
Tomek Szymański
Tomek Szymański
17. Wrzesień, 2020.
Zdecydowałem się na instalację w zeszłym roku, od tamtej pory działa bez żadnych problemów. Jestem bardzo zadowolony, pełen profesjonalizm. Polecam.
Rafał Ciura
Rafał Ciura
15. Lipiec, 2020.
Bardzo polecam
Дмитрий Слободянюк
Дмитрий Слободянюк
15. Lipiec, 2020.
Kamil Pukaluk
Kamil Pukaluk
5. Czerwiec, 2020.
Szanowni wszyscy, jako zawodowy montarzysta po kilku miesiacach współpracy z firma Inventer w koncu dotarło do mnie, ze wczesniejsze niekonczące sie uwagi od Auditorów odnosnie wykonywania usług na najwyzszym poziomie maja sens. To co z początku bardzo mnie flustrowało - te wszystkie uwagi/polecenia robienia poprawek/przeróbek/trzymanie sie wytycznych sprawiło ,ze dziś mam wewnętrzna satysfakcje po wykonaniu każdego montazu dla Inventera . Po prostu wiem, ze to co robie , jest wykonywane fachowo i będzie trzymało sie przez lata. Dlaczego o tym piszę ? Bo po prostu jako niezalezny montazysta pracuje dla wielu firm i widze jak na dłoni , jak inne firmy gonia tylko za  szybkim montażem, aby szybciej aby szybciej a jakość  ? - a jakoś to bedzie. Nikt tam sie nie martwi o to , co bedzie jak za rok, dwa lata jak dach będzie przeciekał . Mam przeczucie, ze jak zaczna dachy przeciekac, to oni po prostu załoza inne firmy pod inna nazwa no i dla nich ...po temacie. Wiecej pisać nie będe aby mnie ktos nie posadził o krypto reklamę. Napisałem to co napisałem  bo prostu taka jest prawda.
Agata Wiercińska
Agata Wiercińska
25. Maj, 2020.
Bardzo szybki, profesjonalny montaz. Sprawne i zyczliwe przeprowadzenie przez procedury urzednicze. Montowane urzadzenia najwyzszej jakosci. Polecamy uslugi tej firmy.
Dariusz Iwanek
Dariusz Iwanek
2. Kwiecień, 2020.
Rzetelna firma oferująca wysokiej jakości instalację fotowoltaiczną z odpowiednio długą gwarancją 25 lat. Izraelska technologia Solar Edge połączona z niemieckimi panelami firmy Bauer. Stała, codzienna kontrola pracy instalacji poprzez aplikację w telefonie lub laptopie. Możliwość skorzystania z kredytu na dobrych warunkach z banku PKO BP. Cóż więcej chcieć. Skorzystałem z usług tej firmy i zamontowałem instalację fotowoltaiczną w sierpniu zeszłego roku. Polecam gorąco właśnie tą firmę.
Zaq Qwas
Zaq Qwas
31. Marzec, 2020.
Szybko, fachowo i sprawnie i bez chińszczyzny - firmę INVERTER polecam wszystkim zainteresowanym instalacją paneli fotowoltaicznych.
Ela Chad
Ela Chad
31. Marzec, 2020.
Pełen profesjonalizm, super ekipa, jestem bardzo zadowolona!!!

Zapraszamy do kontaktu

Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.