Kredyty i leasingi dla firm

Poznaj zalety kredytu

Pomożemy naszemu klientowi sfinansować budowę instalacji fotowoltaicznej bez dodatkowego obciążenia dla jego przepływów pieniężnych i płynności. Współpracujemy z 3 bankami, które na specjalnych, korzystnych warunkach, w prosty i szybki sposób udzielą kredytu lub leasingu na instalację fotowoltaiczną. A cały proces niczym nie różni się od sfinansowania zakupu firmowego samochodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu może się okazać, że rata kredytu lub leasingu nie przewyższa dzisiejszego rachunku za energię elektryczną.

Kredyt i leasing dla firm na budowę instalacji fotowoltaicznej

Inverter Sp. z.o. o. posiada także ofertę skierowaną dla firm zdecydowanych na inwestycje związane z ekologicznymi rozwiązaniami w budownictwie. Wśród gamy oferowanych usług znajduje się również leasing lub pożyczka dla firm na urządzenia fotowoltaiczne. W ramach kredytu przedsiębiorca może sfinansować zakup modułów PV wraz z instalacją. Dodatkowym atutem programu jest wprowadzenie w nim procedury uproszczonej, która pozwala przedsiębiorcom zaoszczędzić czas związany z przygotowaniem wniosku oraz przyspieszyć realizację prac inwestycyjnych.

Banki przewidują możliwość skorzystania nawet do 250 tys. złotych w ramach leasingu na zakup i instalację urządzeń fotowoltaicznych. Maksymalny okres finansowania w tym przypadku wynosi do 6 lat.

fotowoltaika dla gospodarstw rolnych

Zapraszamy do kontaktu

Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.