Nie jesteś pewny, czy Twoja instalacja została dobrze wykonana?

Zadzwoń do nas zanim zapłacisz!

Wiemy, że nasza firma wyróżnia się stażem na rynku fotowoltaiki.

Serwis

Już od 2013 roku współpracujemy z najlepszymi w branży – inżynierami, projektantami, dostawcami, a przede wszystkim montażystami. Od samego początku działamy z własną ekipą instalatorską. Nasi wykonawcy mają wszystkie niezbędne uprawnienia, certyfikaty, a co ważniejsze – wiedzę praktyczną zdobywaną od lat.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każda firma ma takie szczęście. Pojawiające się na fali popularności nowe ekipy montażowe często szukają pracowników, którzy dopiero będą nabywać doświadczenia. Nie ma w tym nic złego, w końcu każdy z nas się kiedyś uczył. My natomiast wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom inwestorów i chcemy pomóc w trudnych sytuacjach.

Zależy nam na tym, by użytkownicy instalacji fotowoltaicznych mogli w pełni cieszyć się prądem płynącym prosto ze słońca. Z racji naszego rzetelnego i fachowego warsztatu uważamy, że jesteśmy kompetentni, by sprawdzać i modernizować instalacje wykonane przez innych. Dlatego wprowadziliśmy dwie nowe usługi: audyt powykonawczy oraz serwis.

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji

Nie jesteś pewien, czy Twoja instalacja działa poprawnie? Zadzwoń do nas i uzyskaj poradę eksperta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Audyt Powykonawczy

Jeśli zdecydowałeś się już na usługi innej firmy, ale nie jesteś pewny, czy każda najmniejsza śrubka została zamontowana zgodnie ze sztuką – zgłoś się do nas.

Nasi fachowcy ocenią poprawność wykonanego montażu, doboru komponentów i ogólnej pracy instalacji na podstawie przeprowadzonych pomiarów.

Wiemy, jak ważne dla użytkowników jest bezpieczeństwo, dlatego sprawdzimy również, czy zastosowane zabezpieczenia są odpowiednio dopasowane do instalacji elektrycznej.

Serwis

Czasem zdarzy się, że komponenty przestają działać tak, jak przewidywaliśmy, a firma wykonawcza nie odbiera już telefonów.
W takiej sytuacji zwróć się do nas o pomoc.

Zrealizujemy przegląd instalacji, skontrolujemy konstrukcję mechaniczną i połączenia elektryczne, wykonamy niezbędne pomiary i przeanalizujemy uzyski energii.

Zajmiemy się pracami konserwacyjnymi, jak np. myciem modułów, ale również wymianą falownika czy modułu lub optymalizatora na dachu. Możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, by Twoja instalacja fotowoltaiczna pracowała w najlepszy, bezawaryjny sposób.

Usługi serwisowe

Usługi serwisowe firmy Inverter obejmują:
audyt powykonawczy – w tym:

ocena poprawności doboru komponentów, analiza produkcji;

energii pakiet konserwacyjny – w tym:

przegląd instalacji, sprawdzenie konstrukcji mechanicznej, kontrola połączeń elektrycznych, wykonanie pomiarów elektrycznych profesjonalne mycie modułów wymiana wadliwych komponentów: modułów, optymalizatorów, falownika.

Zapraszamy do kontaktu

Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.