Stacje ładowania samochodów dla firm

Ładowarki samochodowe

Samochody elektryczne zyskują coraz większą popularność. Już większość światowych marek samochodowych proponuje rozwiązania oparte na energii odnawialnej. Nic więc dziwnego, że wzrasta również zainteresowanie stacjami ładowania. Już w niedalekiej przyszłości będą one potrzebne w centrach handlowych, w spółdzielniach czy wspólnotach mieszkaniowych, na osiedlach oraz w firmach i przedsiębiorstwach, które będą promować elektromobilność wśród swoich pracowników i klientów.

Wychodząc naprzeciw technologii przyszłości, chcemy zaproponować naszym klientom stacje ładowania. Posiadamy w ofercie kilka rozwiązań skierowanych nie tylko do klientów indywidualnych, ale także biznesowych czy przeznaczonych do użytku publicznego, na ulicach czy ogólnodostępnych parkingach. Ładowarki są wykonane z wstrząso- i ognioodpornego poliwęglanu lub - zależnie od modelu - ze stali nierdzewnej. Ich moc maksymalna to nawet 22 kW.

Dostępne są także szybkie ładowarki na prąd stały, które cechują się nie tylko szybkością ładowania, ale także wyjątkową łatwością montażu oraz samego użytkowania. Idealnie nadają się do parkingów krótko-postojowych (30-45 min). Możliwa jest także ich modułowa rozbudowa. Są kompatybilne z każdą siecią energetyczną i z każdym samochodem elektrycznym. Proponowane przez nas stacje szybkiego ładowania posiadają największy zakres temperatur działania spośród pozostałych dostępnych na rynku.

Świetnym rozwiązaniem będzie połączenie stacji ładowania z instalacją fotowoltaiczną. W ten sposób samochody elektryczne zasilane będą darmową energią prosto ze słońca, a sama inwestycja w fotowoltaikę stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Ładując samochód w ciągu dnia, wzrośnie nasz poziom autokonsumpcji energii. Dzięki temu będziemy mogli maksymalnie wykorzystać wytwarzany prąd, bez potrzeby oddawania go do publicznej sieci.

Zapraszamy do kontaktu

Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.