Druga generacja pomp ciepła ECOFOREST

Po wielu miesiącach pracy w końcu druga generacja pomp ciepła ECOFOREST z technologią Inverterową trafia na rynek.

To bardzo ważna ewolucja, zastosowaliśmy liczne ulepszenia, które pozwalają nam zaoferować najbardziej zaawansowane technologicznie pompy ciepła na rynku.

Pomimo wielu ulepszeń, zrobiliśmy poważny wysiłek, aby nie podnosić cen nadmiernie, w rzeczywistości ten wzrost jest minimalny.

Zasadniczą zmianą jest wprowadzenie nowego modelu (model 4) do produkcji chłodzenia pasywnego i aktywnego, w którym wszystkie podzespoły służące do obu rodzajów chłodzenia są zabudowane.
Ponadto we wszystkich nowych modelach możliwe jest zabudowanie w pompie ciepła grzałki elektrycznej (modele EH) na wylocie skraplacza. Jest to rozwiązanie które może być interesujące w połączeniu z nowym wymiennikiem powietrznym AU12.

Dodatkowo zastosowaliśmy technologię HTR (grzanie c.w.u. do 70°), która w modelach 3 i 4 jest standardem, a w modelach 1 i 2 może być zastosowana opcjonalnie (modele HTR). To rozwiązanie znacznie zwiększa uniwersalność i możliwość dostosowania do wszelkiego rodzaju instalacji.

W najbliższych tygodniach będziemy organizować szkolenia w celu szczegółowego wyjaśnienia wszystkich ulepszeń i nowych możliwości.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Enquire here

Give us a call or fill in the form below and we'll contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!