Kredyty na fotowoltaikę

Poznaj zalety kredytu

Polecamy Pożyczkę, dzięki której możesz skorzystać z pomocy przy finansowaniu instalacji fotowoltaicznych.

NISKIE RATY MIESIĘCZNE ORAZ PRZYJAZNE PROCEDURY

 • 1

  Wygodny kredyt aż do 80 000 zł z okresem kredytowania do 120 miesięcy.

 • 2

  Możesz wziąć kredyt nawet na 100% wartości inwestycji.

 • 3

  Co miesiąc płacisz tylko uzgodnioną kwotę.

 • 4

  Potrzebujesz tylko:
  - dowód osobisty;
  - przedstawienie wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy.

Kredyt bankowy na bardzo korzystnych warunkach to proste i wygodne rozwiązanie dla osób fizycznych, które już teraz chcą korzystać z oszczędności, jakie dają ekologiczne instalacje. Aby sfinalizować swoje inwestycje fotowoltaiczne, nie musisz czekać na zgromadzenie odpowiednich środków. Dzięki korzystnym programom ratalnym możesz korzystać z ekologicznych rozwiązań już dziś – a tym samym już teraz zacząć oszczędzać. Nie musisz iść do banku – wszystkie formalności związane z kredytem załatwisz u nas w biurze, w ciągu 30 min przy okazji podpisywania umowy.

Kredyt na budowę instalacji fotowoltaicznej

Fotowoltaika dla osób fizycznych

Wzięcie kredytu pozwala na zainwestowanie oraz korzystanie z tzw. zielonej energii elektrycznej bez konieczności natychmiastowego zgromadzenia odpowiedniego kapitału. Nasza firma wspiera klientów w zakresie otrzymania kredytu banku PKO BP na budowę instalacji OZE.

Program dedykowany jest osobom fizycznym, które planują stworzyć instalacje wykorzystujące odnawialne źródła energii.

Korzystając z naszych usług zyskujesz:

Nie musisz martwić się o techniczną stronę wniosku o kredyt.
1. Przyjazne zasady kredytowania dla osób fizycznych.
3. Zróżnicowany okres spłaty dostosowany do możliwości klientów obejmujący od 12 do 120 miesięcy.
2. Możliwość pozyskania środków na inwestycje w wysokości do 80.000 zł.
4. Możliwość sfinansowania 100% inwestycji.

Fotowoltaika nowoczesne rozwiązania grzewcze

Dlaczego warto korzystać z kredytu na budowę fotowoltaiki?

Kredyt oferowany osobom prywatnym przeznaczony na budowę instalacji fotowoltaicznej to rozwiązanie dla tych, którzy chcą korzystać z ekologicznego i taniego prądu już teraz. Dzięki opcji kredytu lub pożyczki można rozpocząć budowę systemu fotowoltaicznego bez konieczności inwestowania własnych środków finansowych. W ten sposób decyzji o instalacji systemu PV nie trzeba odkładać na przyszłość, a z korzyści oferowanych przez fotowoltaikę można czerpać zyski od razu.

Zaletą proponowanych kredytów na fotowoltaikę jest długi okres spłaty, dostosowany do potrzeb i możliwości kredytobiorców, wynoszący nawet 10 lat. Nie bez znaczenia jest także możliwość sfinansowania z bankowych pieniędzy całej inwestycji, bez konieczności wkładu własnego.

Fotowoltaika – im dłużej zwlekasz, tym mniej zyskujesz.

Jeśli jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiki w domu – skontaktuj się z firmą Inverter. Pomożemy przygotować wniosek o kredyt, pożyczkę lub leasing, dbając o wszystkie wymagane przez bank dokumenty związane z projektem inwestycji oraz zagwarantujemy wykonanie systemu spełniającego odpowiednie wymagania techniczne.

energia

Kredyt na fotowoltaikę nie jest dużym obciążeniem finansowym dla kredytobiorców – niższe rachunki za prąd będą odciążać budżet rodzinny, co pozwoli na łatwiejszą spłatę zobowiązań. Budowa fotowoltaiki to także inwestycja podnosząca wartość nieruchomości.

Ulga termomodernizacyjna

Od dnia 1 stycznia 2019 roku obowiązuje możliwość odliczenia instalacji fotowoltaicznej od dochodów. Ulga termomodernizacyjna pozwala na odliczenie do 53 tysięcy złotych wydatków poniesionych na przedsięwzięcie termomodernizacyjne jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Podatnikowi przysługują:
– 3 lata na rozliczenie realizowanego przedsięwzięcia, licząc od końca roku podatkowego, w którym poniósł pierwszy wydatek na inwestycję oraz

– 6 lat na odliczenie wydatków od dochodów, jeśli poniesione wydatki przewyższają dochody.

Niewykorzystany limit 53 tysiąc zł może być przeznaczony na kolejne przedsięwzięcie termomodernizacyjne.

Zapraszamy do kontaktu

Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.