Przydomowe stacje ładowania samochodów

Ładowarki samochodowe

Bądź elektromobilny! Jeśli jesteś lub planujesz być posiadaczem samochodu elektrycznego, mamy przygotowaną dla Ciebie ofertę stacji ładowania. Ładowarkę można podłączyć do instalacji fotowoltaicznej i maksymalnie wykorzystywać czystą energię, czerpaną prosto ze słońca.
ladowarki samochodowe

Zalety ładowarki zasilanej energią elektryczną

Decydując się na samochód zasilany energią elektryczną, należy wziąć pod uwagę również zakup naszej własnej stacji ładowania. Przydomowe ładowarki to doskonały sposób na ochronę przed stratą czasu i kilometrów przeznaczonych na poszukiwania ogólnodostępnych stacji.

Ładowarkę można podłączyć pod instalację fotowoltaiczną, dzięki czemu jeszcze lepiej wykorzystasz swoją słoneczną energię. Ładowanie samochodu stanie się niemal darmowe, a sama inwestycja w fotowoltaikę zwróci się jeszcze szybciej. To rozwiązanie niesie ze sobą walor nie tylko ekonomiczny, ale także ekologiczny, ponieważ nasz samochód będzie zasilany czystą energią odnawialną.

Proponowane przez nas ładowarki na prąd stały cechują się dużą szybkością i mocą ładowania, więc są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenia są niezwykle łatwe w obsłudze, posiadają wbudowany system chłodzący i ogrzewający. Są kompatybilne z każdą siecią energetyczną oraz z każdym samochodem elektrycznym.

Oferujemy produkty od światowych producentów, z długoletnią gwarancją - zadzwoń i dowiedz się więcej. Stacje ładowania dostępne w kilku kolorach, wykonane zostały z wstrząso- i odnioodpornego poliwęglanu. Punkty ładowania pracują w trybie online, a oprogramowanie aktualizuje się zdalnie. Nasz zespół profesjonalistów zawsze chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu

Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.