Z okazji rozpoczęcia sezonu jesiennego przygotowaliśmy specjalną promocję!

Chcesz obniżyć swoje rachunki za prąd? Zastanawiasz się nad własną przydomową elektrownią słoneczną?

Teraz to nic trudnego!

Systemy fotowoltaiczne dla domów cieszą się wciąż coraz większą popularnością. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne pod klucz, zawsze dobrane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasi specjaliści zawsze chętnie służą poradą.

Decydując się na przydomową instalację fotowoltaiczną o mocy powyżej 3 kWp, otrzymasz od nas w prezencie tablet o wartości 1000 zł, na którym pomożemy Ci zainstalować dedykowaną aplikację do monitoringu pracy Twojej mikroelektrowni słonecznej. Chcemy być elastyczni, więc opcjonalnie proponujemy dwa gratisowe mycia modułów Twojej instalacji w ciągu dwóch lat od montażu.

Na czym to polega?

Teraz zawsze będziesz mógł kontrolować pracę Twojej fotowoltaiki niezależnie od tego, gdzie jesteś. Łatwa i przyjazna w obsłudze aplikacja pozwoli na monitorowanie, analizowanie i sprawdzanie pracy całej instalacji w czasie rzeczywistym. W efekcie, wszelkie błędy i ewentualne awarie systemu będziesz mógł wykryć i rozpoznać niemal natychmiast.

Dzięki aplikacji mobilnej zyskasz nie tylko pewność, że Twoja przydomowa elektrownia słoneczna pracuje, ale jednocześnie poznasz jej wydajność w danej chwili. Informacje te pozwolą Ci zwiększyć poziom autokonsumpcji energii poprzez dostosowanie czasu pracy urządzeń elektrycznych w Twoim domu do maksymalnej wydajności fotowoltaiki.

Urządzenia zasilane prądem warto włączać wtedy, kiedy produkcja energii jest najwyższa, ponieważ wyższa autokonsumpcja zwiększa opłacalność całej inwestycji. Wynika to z regulacji prawnych ujętych w tzw. ustawie net-meteringowej, według których nadwyżka energii, którą przekazujemy do sieci, może zostać odebrana w 80% (1 kWh przekazany do sieci : 0,8 kWh odebrany z sieci) dla mikroinstalacji o mocy poniżej 10 kWp oraz 70% dla instalacji większej mocy.

Jeśli nie potrzebujesz tabletu, zamień go! Skorzystaj z darmowego mycia modułów Twojej mikroelektrowni słonecznej. W ciągu dwóch lat od montażu instalacji, nasza ekipa przyjedzie w razie potrzeby i profesjonalnie oczyści moduły z zabrudzeń. Kiedy realnie potrzebne jest mycie modułów? Najczęściej wiosną, gdy rośliny zaczynają kwitnąć i pylić oraz latem w sezonie koszenia traw, gdy kurz unosi się w powietrzu. W ciągu roku mogą się również przydarzyć najbardziej nieprzewidziane zabrudzenia takie jak odchody ptaków. Na nadmierne zakurzenie narażone są także instalacje zlokalizowane blisko często uczęszczanych dróg oraz pól i łąk.

Zazwyczaj deszcz radzi sobie tego typu zanieczyszczeniami. Zdarza się jednak, że pogoda nam nie sprzyja – deszcz nie spadł od paru tygodni, a prognozy nie przewidują opadów. Wtedy warto zgłosić się do specjalistów. Nasza ekipa dysponuje odpowiednim sprzętem oraz doświadczeniem w zakresie czyszczenia modułów fotowoltaicznych. Usunięcie niechcianych zabrudzeń może poprawić wydajność instalacji nawet o kilka procent. Dobrze więc obserwować pracę paneli PV, ich stopień zabrudzenia oraz prognozy pogody. A dzięki naszej promocji, możesz skorzystać z aż dwóch darmowych myć w ciągu dwóch lat od montażu instalacji fotowoltaicznej. 

Zalety monitoringu pracy przydomowej elektrowni słonecznej

Z tego powodu im więcej energii zużyjemy na bieżąco na potrzeby własne, tym okres zwrotu inwestycji będzie krótszy.

 • nadzorowanie pracy instalacji fotowoltaicznej
 • wizualizacja wydajności modułów fotowoltaicznych
 • kontrola produkcji energii elektrycznej i możliwość zwiększenia autokonsumpcji
 • skrócenie czasu reakcji w razie ewentualnych awarii

Zalety okresowego mycia modułów

Dbając o swoją mikrolektrownię słoneczną, możesz zyskać: 

 • większe uzyski energii 
 • dodatkową kontrolę nad pracą całej instalacji 
 • wydłużenie żywotności modułów 
 • zachowanie walorów estetycznych paneli

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej! Postaw na sprawdzone rozwiązania i profesjonalny montaż fotowoltaiki do domu, korzystając z dodatkowych benefitów! Promocja trwa tylko do końca listopada.

Zobacz regulamin promocji

Bezpłatna Konsultacja
  Jeśli wydatki ponoszone przez Twoją firmę na energię elektryczną stanowią znaczący czynnik w jej działalności, skontaktuj się z nami – najlepiej za pomocą formularza kontaktowego.

  Na jego podstawie przygotujemy bezpłatną i niezobowiązującą ofertę na budowę instalacji fotowoltaicznej dostosowanej do Twoich potrzeb i możliwości.

  Jeśli będziemy potrzebować bardziej szczegółowych danych do przygotowania wstępnej oferty, jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w celu doprecyzowania oczekiwań
  i możliwości.