Poznaj nas

Romuald Boruszkowski

romuald-boruszkowski-inverter

Jest tu szefem, ale takim który pracuje z najlepszymi także dlatego, że są oni mądrzejsi od niego. Wierzy, że firma to wspólnota, gdzie wszyscy są dla siebie klientami wewnętrznymi, a on sam jest po to, żeby tę wspólnotę pielęgnować, dbać o jej dobrostan i rozwój.

Kocha jeść i gotować, a dla równo(wagi) kocha też grać w tenisa, jeździć po puszczy rowerem i biegać boso po trawie.

Miłośnik myśli Marka Aureliusza.

Rafał Przybyłowicz

Członek Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła. Od 15 lat zaangażowany w promocję tej technologii i nieustannie poszukujący nowych rozwiązań. W firmie pełni rolę doradcy technicznego, który zajmuje się polityką jakości i ochrony środowiska. Projektowanie instalacji opartych na pompach ciepła i rozmowa z klientem jest tym, co lubi najbardziej. Prywatnie muzyk grający na kontrabasie i gitarach. Wolne chwile spędza na czytaniu skandynawskich kryminałów.

rafal-przybylowicz-inverter

Aleksandra Kluskiewicz

aleksandra-waszkiewicz-inverter

Magister inżynier Energetyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Pozostawiła mundur dla pracy w cywilu. Czy żałuje? – zdecydowanie NIE. W firmie zajmuje się naszymi klientami, od przywitania ich w drzwiach promiennym uśmiechem do przykręcenia ostatniej śrubki przy montażu instalacji fotowoltaicznej na ich dachu. Nie łatwo to wszystko ogarnąć, dlatego energię zbiera, grając na saksofonie tenorowym w orkiestrze dętej. A jeśli potrzeba większych wrażeń, to wtedy szpilki zmienia na buty trekkingowe albo narty i podbija górskie rejony.

Mariusz Wyszyński

Przysłowiowy Pan Gadżet, skarbnica wiedzy i największy fan nowinek technologicznych. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych. W firmie pełni rolę głównego instalatora oraz prowadzi nadzór nad ekipami montażowymi. Słowa określające Mariusza to: doświadczenie, wiedza, uczynność i cierpliwość. Po ciężkim dniu w pracy wcale nie myśli o odpoczynku. Wieczorami zapalony radiowiec – znika wśród kabelków i urządzeń audio.

mariusz-wyszynski-inverter

Marta Fidecka

marta-fidecka-inverter

Inżynier Technologii Energii Odnawialnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Zapalona fanka górskich wędrówek, ale również ogromna miłośniczka motoryzacji i szybkiej jazdy. Marta to specjalistka od zadań specjalnych. Pada hasło, kilka maili, telefonów  i sprawa załatwiona. Jej wrodzony talent i wielozadaniowość sprawia, że poza doradztwem technicznym i handlowym, zajmuje się promocją firmy w mediach oraz sprawami serwisowymi. Szukanie najlepszych rozwiązań w trudnych sytuacjach to dla niej pestka.

Joanna Rezler

Joanna –  spełniona mama i szczęśliwa żona. Dzięki niej mimo pochmurnych dni dostajemy zastrzyk  pozytywnej energii. Dba o prawidłowy obieg dokumentów w firmie oraz o promocję firmy na najwyższym   poziomie. Mistrzyni rozwiązywania problemów informatycznych w mgnieniu oka. Asia uwielbia wycieczki zwłaszcza po Polsce, a skoro pracuje w firmie OZE, to preferuje podróże rowerem. Wieczorami po intensywnym dniu odpoczywa przy dobrej książce, bądź też poszukuje nowinek technologicznych.

joanna-rezler-inverter

Jakub Bączek

jakub-baczek-inverter

Student  Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku Energetyka oraz Ekonomii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Miłośnik długich wycieczek rowerowych oraz wędkarstwa. Fan piłki nożnej, a w szczególności polskiej ligi.  Telefon komórkowy to rzecz, z którą właściwie się nie rozstaje. Dzwoniąc do naszej firmy, to właśnie z Kubą odbędą Państwo pierwszą rozmowę. Chętnie udzieli niezbędnych informacji, wykaże się swoją wiedzą oraz uprzejmością.  Ekspert od analiz ekonomicznych, spraw urzędowych i social mediów. Nie jesteś pewny, czy w Twoim przypadku inwestycja jest opłacalna? Kuba postara się rozwiać Twoje wątpliwości.

Tadeusz G
Tadeusz G
1. Październik, 2020.
Profesjonalizm od pierwszego kontaktu, projektowania, załatwiania formalności dot. dofinansowania i przyłączenia aż do terminowej realizacji. Brak presji, chęć spełnienia oczekiwań klienta, fachowe doradztwo, elastyczność i dobra komunikacja. Rzetelna firma godna polecenia.
Kris 13
Kris 13
18. Wrzesień, 2020.
Firma w profesjonalny sposób podeszła do przygotowania oferty, a nie tak jak inne ile Pan zużywa prądu to taka instalacja będzie i nie ważne jak i gdzie zamontowana, czy się zmieści. Tutaj miałem wszystko sprawdzone i pomierzone a oferta była również bardzo atrakcyjna i na bardzo dobrych panelach i całym osprzęcie. Dodatkowo montaż przebiegł sprawnie a instalacja działa od maja 2020 bez problemów. Tak więc polecam firmę Inverter wszystkim, którym zależy na jakości.
Tomek Szymański
Tomek Szymański
17. Wrzesień, 2020.
Zdecydowałem się na instalację w zeszłym roku, od tamtej pory działa bez żadnych problemów. Jestem bardzo zadowolony, pełen profesjonalizm. Polecam.
Rafał Ciura
Rafał Ciura
15. Lipiec, 2020.
Bardzo polecam
Дмитрий Слободянюк
Дмитрий Слободянюк
15. Lipiec, 2020.
Kamil Pukaluk
Kamil Pukaluk
5. Czerwiec, 2020.
Szanowni wszyscy, jako zawodowy montarzysta po kilku miesiacach współpracy z firma Inventer w koncu dotarło do mnie, ze wczesniejsze niekonczące sie uwagi od Auditorów odnosnie wykonywania usług na najwyzszym poziomie maja sens. To co z początku bardzo mnie flustrowało - te wszystkie uwagi/polecenia robienia poprawek/przeróbek/trzymanie sie wytycznych sprawiło ,ze dziś mam wewnętrzna satysfakcje po wykonaniu każdego montazu dla Inventera . Po prostu wiem, ze to co robie , jest wykonywane fachowo i będzie trzymało sie przez lata. Dlaczego o tym piszę ? Bo po prostu jako niezalezny montazysta pracuje dla wielu firm i widze jak na dłoni , jak inne firmy gonia tylko za  szybkim montażem, aby szybciej aby szybciej a jakość  ? - a jakoś to bedzie. Nikt tam sie nie martwi o to , co bedzie jak za rok, dwa lata jak dach będzie przeciekał . Mam przeczucie, ze jak zaczna dachy przeciekac, to oni po prostu załoza inne firmy pod inna nazwa no i dla nich ...po temacie. Wiecej pisać nie będe aby mnie ktos nie posadził o krypto reklamę. Napisałem to co napisałem  bo prostu taka jest prawda.
Agata Wiercińska
Agata Wiercińska
25. Maj, 2020.
Bardzo szybki, profesjonalny montaz. Sprawne i zyczliwe przeprowadzenie przez procedury urzednicze. Montowane urzadzenia najwyzszej jakosci. Polecamy uslugi tej firmy.
Dariusz Iwanek
Dariusz Iwanek
2. Kwiecień, 2020.
Rzetelna firma oferująca wysokiej jakości instalację fotowoltaiczną z odpowiednio długą gwarancją 25 lat. Izraelska technologia Solar Edge połączona z niemieckimi panelami firmy Bauer. Stała, codzienna kontrola pracy instalacji poprzez aplikację w telefonie lub laptopie. Możliwość skorzystania z kredytu na dobrych warunkach z banku PKO BP. Cóż więcej chcieć. Skorzystałem z usług tej firmy i zamontowałem instalację fotowoltaiczną w sierpniu zeszłego roku. Polecam gorąco właśnie tą firmę.
Zaq Qwas
Zaq Qwas
31. Marzec, 2020.
Szybko, fachowo i sprawnie i bez chińszczyzny - firmę INVERTER polecam wszystkim zainteresowanym instalacją paneli fotowoltaicznych.
Ela Chad
Ela Chad
31. Marzec, 2020.
Pełen profesjonalizm, super ekipa, jestem bardzo zadowolona!!!

Zapraszamy do kontaktu

Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.